Villa Mogren

Jste připraveni na vaši ideální dovolenou 

na nejkrásnějším místě na černohorském pobřeží ...

Villa Mogren

Vítáme vás ve ville Mogren s nejkrásnějším výhledem na Budvanskou riviéru. Vila Mogren se nachází v nejlepší lokalitě Budvanské riviéry pouhých 800 metrů od starého města Budva.  


Svoji polohou a vybaveností v kombinaci s jedinečným panoramatickým výhledem na moře, ostrov svatého Mikuláše a historická pevnost Mogren učiní váš pobyt nezapomenutelným.

Komfort

Villa Mogren je připravena uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Vila je moderně vybavena led televizí, internetem, klimatizací, kamerovým systémem a luxusním nábytkem, které uspokojí potřeby každého. 

Pokoje

Villa Mogren obsahuje pět pohodlných pokojů s velkou manželskou postelí a samostatnými postelemi. Každá ložnice má vlastní koupelnu s plně vybavenou koupelnou se sprchou nebo vanou, ručníky a kosmetikou. Pokoje jsou klimatizována.

Contents

Villa Mogren represents complex property whose interior contains of five bedrooms, three living rooms, three kitchens and five bathrooms. The most attractive part and the area you will surely spend the most of the time is the open patio with the swimming pool with few sun tanning zones and beautiful garden rich in diverse greenery.